DIEŤA: MOJE ZRKADLO - príbeh prvý


Povedala: "No zrazu, akoby sa v mojom srdci niečo preplo ... zrazu som nezakričala, nenahnevala sa ... zrazu prehovoril môj cit ... a môj syn sa náhle upokojil ... a situácia sa začala vyvíjať úplne iným spôsobom ..."

Jeden z mojich najsilnejších zážitkov z práce s rodičmi, keď mi klientka rozprávala, ako xtý krát vo vyhrotenej situácii so svojim synom, (ktoréhonazývala do seminára "malým diablom") otvorila ústa, aby konala xtý krát nefunkčným spôsobom ... a zrazu prišla zmena.

Zmena prišla so zmenou stavu vedomia.

V ten deň - po seminári, prišla domov a jej syna veľmi boleli obe ušká. Nečudovala som sa. Čo všetko išlo k nemu fotónovým tunelom cez mamine ústa počas dňa! Hoci mama bola na seminári, dieťa cítilo všetko, čo sa dialo.

Keď táto maminka zistila, čo je jej dieťaťu, vzala ho do náručia a objímala ho a objímala a túlila a objímala a v stave otvoreného vedomia, v ktorom bola, sa dieťaťu uľavilo behom niekoľkých hodín. Po celom dni bolestí.

Dieťa: moje zrkadlo1

Na našom ďalšom stretnutí mi povedala: "A na druhý deň sa môj syn PO PRVÝ RAZ V ŽIVOTE prišiel ku mne pritúliť do postele. Nikdy predtým to neurobil. Išiel vždy len k otcovi ..."

Tento príbeh vám dopoviem na seminári. Táto žena je veľmi fajn ... Šikovná, schopná ... len potrebovala niečo pochopiť a najmä TRANSFORMOVAŤ. Transformovať kvantový vzor, ktorý jej bránil aktivovať srdce.

BEZPEČIE na slobodný rozvoj detí 

vieme vytvoriť vtedy, ak:
- rozumieme sami sebe. Potom rozumieme aj im.
- chápeme náš hnev. potom chápeme i strach, ktorý je spravidla za ním.
- vieme, aké vzory myslenia nás ovplyvňovali a sme ochotní a schopní ich zmeniť v prospech rozvoja dieťaťa. Rodové línie veľa napovedia.
- vieme položiť sami sebe určité otázky, pravdivo si ich zodpovieme a podľa toho konáme.

Dať do súladu srdce a rozum.
Pocit viny pochopiť, využiť ho ako posla a opraviť. I kvantový vzor, ktorý drží ako kliešť. Zdanlivo.
Vedieť, ako zostúpiť do komunikácie s dieťaťom cez srdce.

Tak aj o tom je seminár kvantovej transformácie "Dieťa: moje zrkadlo",

.

8.1.2016

.

Obrázok: zdorj facebook, autor neznámy

(c): Uvedený text je možné šíriť v neskrátenej podobe len s uvedením plného mena autora a odkazu na stránku na nekomerčné účely. 

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting