Ľubica Macková  Keď som si po prvý raz definovala zmysel môjho   života, pochopila som, že zaň považujem vývoj.    Odvtedy viac či menej vedome skúmam, čo    všetko je v živote (nielen  mojom)  možné. S  postupujúcim vekom  chápem, že  vedomá    cesta je  pre mňa najdôležitejšia. 

 Čím viac som  samu seba zbavovala rôznych  blokov a  obmedzujúcich presvedčení, tým viac  ma ľudia  vyhľadávali. 

 Najprv som tieto signálky  nechápala  a dokonca  som ich odmietala vidieť.  Občas som si  povedala,  že by bolo skvelé prerozprávať sa takto  životom s  ľuďmi, vypočuť ich a vedieť byť s nimi v  rôznych  situáciách tak, aby znova nadobudli silu,  motiváciu pre spokojný život  a vedomie, že si  takmer čokoľvek môžu zariadiť a vytvoriť tak, ako  skutočne chcú … Pred piatimi rokmi som dala  povolenie sama sebe realizovať verejné  semináre/workshopy a individuálne konzultácie na  rôzne témy.  To dovolenie som si udelila preto, lebo som významne zmenila svoj život vo všetkých parametroch.

Tvorím si čo najviac vedome svoju realitu.

Na workshopoch  hovorím vždy  o témach, ktoré som si sama prežila a spracovala. V ktorých som zaznamenala svoj vlastný posun a viem popísať cestu, ktorou sa môže vydať ktokoľvek.  Dôležitou prioritou pre mňa je, aby si účastníci našli slobodne svoju vlastnú cestu, moja im môže byť  inšpiráciou – či už sa s ňou stotožnia, alebo sa voči nej vymedzia.

Poznania stále prehodnocujem a raz za čas sa vraciam do bodu “nula”, kedy si uvedomím,  že nič neviem cool Čo je výborný základ pre nové uhly pohľadu a tým aj zmenu reality :-)

Na mojej ceste ma sprevádzalo a sprevádza niekoľko – pre mňa – významných  ľudí:

Karolínka Tomatová, Ľubka Pavelová, Gabo Bianchi, Ladislav Briestenský,  Edo Tichý,  Mária Viktorínová, Kristián Beňo, Michael Rice, Amit Goswami, Inelia Benz.

A tiež niekoľko významných procesov:

- šesťročný výcvik v psychoterapii a  poradenstve (smer C. Rogersa)

- Ho´oponopono – havajská liečebná technika

- Spiritual Response Therapy

- transformácia reality prostredníctvom kvantového poľa

 

Som životu i sebe vďačná za možnosti, ktoré mi prináša a som schopná ich vnímať a realizovať .

Pozývam vás k zdieľaniam a posunom  smile

Lubica(c): Uvedený text je možné šíriť v neskrátenej podobe len s uvedením plného mena autora a odkazu na stránku na nekomerčné účely. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.