Výzvy k zmene stavu vedomia ľudstva

To, čo sa deje, sú výzvy k zmene stavu vedomia ľudstva 

Dostávame znova a znova možnosť konfrontovať sa s vlastnými vzorcami, ktoré sú pre celok neživotaschopné. 

Pokiaľ budeme uctievať autority a riadiť sa tým, že "ony vedia lepšie", budeme preberať emócie iných ... cez ich myšlienky. 

Vtedy odchádzame od vlastnej podstaty. Vždy oproti mne stojí len ďalší človek. Človek so svojimi strachmi, presvedčeniami, emóciami. Je na mne chápať seba, chápať iných. Nenechať strach, aby určoval mieru ľudskosti. 

Stav vedomia každého z nás určuje, čo sa bude diať. 

Ľudskosť je stav srdca a nie sú to žiadne "ezoreči". 

Je to stav Bytia. Tam nie je žiaden strach, ani násilie. 

KráčanieV stave ľudskosti určujem aj hranice a nenechám šliapať moju záhradu ... ale nepodlieham strachom a nenávisti a boju, pretože vidím za tiene iných. Za ich tmu. A viem ju transformovať. 

To je dar iného stavu vedomia. 

Všetci, ktorí tomuto rozumejú, majú za povinnosť udržiavať mier v sebe a podporovať mierotvornosť každého iného človeka ... 

Veľmi ma bolí srdce z debát, ktoré vnímam. Ako ľahko podľahneme boju ... boju o zdanlivé pravdy ... pritom to najviac, o čo ide (tak to cítim) - je výzva k posunu v stave vedomia ľudstva. 

Už nemusíme opakovať staré vzorce a konať pod vplyvom strachov. Strachy treba vysporadúvať, a motiváciou môže byť túžba tvoriť v prospech celku i jednotlivcov cez spoluprácu a radosť. 

Celá Zem po tomto volá rôznymi spôsobmi.

.

.

10.9.2015

.

Fotografia: internet, Facebook, autor neznámy

(c): Uvedený text je možné šíriť v neskrátenej podobe len s uvedením plného mena autora a odkazu na stránku na nekomerčné účely. 

Pridať komentár

Prehľad komentárov

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.