Otázka - 6.4.2015
Už asi tretí den ma tlačí na hrudi, ale keď vojdem do srdca, tak mi je dobre - ako keby ma moje srdce stále volalo, aby som tam bola ... čo s tým?
Odpoveď
Buď tam ... smile
Jazerné srdce
Otázka z decembra 2012
Milí ľudia ...
v tomto týždni som dostala mnoho otázok k 21.12.2012.
Odpoveď
V prvom rade vám ďakujem za dôveru.
V druhom rade musím povedať, že viem asi toľko ako vy.
No a v treťom rade chcem predsa len niečo ...
.
Môj najsilnejší pocit sa viaže k nasledovnému: POKOJ a jeho OBNOVOVANIE je to najdôležitejšie, čo nesie zmenu. Zaznamenávam, že sa ľudia orientujú na CIEĽ, na konkrétny dátum a výsledok. Myslím, že to najdôležitejšie, čo sa deje, je PROCES. Nikto nevie s istotou povedať, čo sa udeje alebo neudeje. Myslím, že už sa deje. Deje sa to, že každou sekundou utvárame svet tým, na čo myslíme, ako zmýšľame. Ľudia dostávajú mnoho ťažkých zadaní ... akoby na popreskladávanie toho, čo poznali. Na novú úroveň svojho žitia. Preto počúvajte iba seba. Ak nechcete cestovať, necestujte. Ak potrebujete byť sami, buďte. Ak potrebujete nekomunikovať, dovoľte si to. Ak niečo robíte, robte to kvôli sebe, nie kvôli niekomu inému. A ešte niečo je dôležité, čo nesie ZMENU: ROBIŤ VECI SPRÁVNE. Najlepšie, ako viem. Aby ostával dobrý pocit vo vnútri. Nie vždy sa zadarí. Práve preto treba obnovovať pokoj a znova a znova robiť všetko tak, ako svedomie vie, že má byť. Bez alibizmu, so svedomím na tvári. 

(c): Uvedený text je možné šíriť v neskrátenej podobe len s uvedením plného mena autora a odkazu na stránku na nekomerčné účely. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.